Ogłoszenia duszpasterskie 

IV Niedziela zwykła

03.02.2019 r. 

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych. W Dolinie po Mszy św. o godz. 8.30 nabożeństwo, a w Zahutyniu po sumie.
 2. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. w Zahutyniu prowadzi VI Róża Pani Krystyny Pelc. W Dolinie w lutym I Róża Pani Małgorzaty Gosztyła.
 3. Dziś po Mszach św. zapowiadana druga tura zbiórki na meble do zakrystii. Bóg zapłać za składane ofiary. Bóg zapłać Radnym Parafialnym za przeprowadzenie zbiórki.
 4. Dziś także podczas Mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie i wręczenie świec dla dzieci pierwszokomunijnych.
 5. We wtorek wspomnienie św. Agaty dziewicy i męczennicy, podczas Mszy św. o godz. 18.00 obrzęd błogosławieństwa chleba.
 6. W środę o godz. 17.40 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do uczestnictwa i składania swoich próśb i podziękowań.
 7. W czwartek od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji owocnego przeżycia Misji Świętej. To także pierwszy czwartek miesiąca pamiętajmy w modlitwie o powołanych do służby Bożej i módlmy się o nowe święte powołania.
 8. W piątek spotkanie grupy młodzieżowej po Mszy św. wieczornej w salce katechetycznej.
 9. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00 w domu katechetycznym.
 10. Spotkanie wszystkich kandydatów do bierzmowania w sobotę po Mszy św. wieczornej w kościele.
 11. W dniach od 15 do 19 lutego w naszym klasztorze organizowane są rekolekcje dla młodzieży męskiej (od 8 klasy wzwyż). Zainteresowanych prosimy o kontakt z Sekretariatem Powołań lub o. Proboszczem.
 12. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
 13. W poniedziałek o godz. 10.00 zapraszam chętnych do pomocy przy rozbieraniu dekoracji bożonarodzeniowej w kościele.
 14. Sołtys wsi Zahutyń zaprasza we wtorek 05.02.2019 r. o godz. 18.45 na zabranie wiejskie sprawozdawczo-budżetowe w Sali Domu Ludowego.
 15. Intencje mszalne na ten tydzień.
 16. Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.