OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela zwykła

     27 STYCZNIA 2019

OGŁOSZENIA
 

1. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. w Zahutyniu prowadzi V Róża Pana Zdzisława Bara. W Dolinie do końca stycznia III Róża rodzin Pana Eugeniusza Kozdraś, a w lutym I Róża Pani Małgorzaty Gosztyła.

2. W środę o godz. 17.40 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do uczestnictwa i składania swoich próśb i podziękowań.

3. W czwartek od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji owocnego przeżycia Misji Świętej.

4. Odwiedziny chorych w pierwszy piątek miesiąca 1 lutego od godziny 8.30. Nowych chorych prosimy zgłaszać w zakrystii do czwartku.

5. W piątek spotkanie grupy młodzieżowej po Mszy św. wieczornej w salce katechetycznej.

6. W sobotę w święto Ofiarowania Pańskiego Msze św. w Zahutyniu o godz. 8.00 i 18.00,
w Dolinie o godz. 17.00. Święto Ofiarowania Pańskiego jest to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, taca w tym dniu przeznaczona jest na klasztory klauzurowe.       

7. W tym tygodniu w liturgii również wspominamy w poniedziałek św. Tomasza z Akwinu prezbitera i doktora Kościoła, w czwartek wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.

8. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych. W Dolinie po Mszy św. o godz. 8.30 nabożeństwo w Zahutyniu po sumie. Za tydzień również podczas Mszy św.
o godz. 11.30 poświęcenie i wręczenie świec dla dzieci pierwszokomunijnych.

9. W dniach od 15 do 19 lutego w naszym klasztorze organizowane są rekolekcje dla młodzieży męskiej (od 8 klasy wzwyż). Zainteresowanych prosimy o kontakt z Sekretariatem Powołań lub
o. Proboszczem.

9. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół
i cmentarz. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej. Jednocześnie informuję, że w niedzielę
3 lutego Radni Parafialni przeprowadzą po Mszach św. drugą turę zbiórki na meble do zakrystii naszych kościołów.

10. Intencje mszalne na ten tydzień.

11. Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny
i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.

 

 

 Błogosławieństwo