Ogłoszenia duszpasterskie

II Niedziela zwykła

20.01.2019 r. 

  1. Dziś w naszej parafii przeżywamy rejonowy dzień wspólnoty Domowego Kościoła. Spotkanie rozpocznie się w kościele Mszą św. o godz. 15.00. Po Mszy św. agapa w Domu Ludowym. Zapraszam szczególnie wszystkich zainteresowanych wstąpieniem do Domowego Kościoła.
  2. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. w Zahutyniu prowadzi IV Róża Pani Czesławy Śnieżek. W Dolinie w styczniu III Róża rodzin Pana Eugeniusza Kozdraś.
  3. W środę o godz. 17.40 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do uczestnictwa i składania swoich próśb i podziękowań.
  4. W czwartek od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji owocnego przeżycia Misji Świętej.
  5. W tym tygodniu w liturgii wspominamy w poniedziałek św. Agnieszkę dziewicę i męczennicę, w czwartek wspomnienie św. Franciszka Salezego biskupa i doktora Kościoła, a w piątek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła – jest to także 203 rocznica założenia Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.
  6. Dnia 9 lutego br. odbędzie się parafialny bal karnawałowy. Lista jest już zapełniona. Proszę, aby osoby, które zdeklarowały swoją obecność wpłacały pieniądze. Koszt od pary to 180 zł.
  7. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz. Lista darczyńców na rok 2019 wywieszona jest w gablocie. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
  8. Od piątki do 2 lutego o. Proboszcz będzie nieobecny. Wyjeżdża do Kodnia na rekolekcje zakonne. Wszystkie sprawy proszę załatwiać do czwartku.
  9. Intencje mszalne na ten tydzień.
  10. Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia oraz radosnego świętowanie w gronie rodzinnym, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.