Ogłoszenia duszpasterskie 

XXXIII niedziela zwykła 

18.11.2018 r. 

 1. W tym tygodniu różaniec przed Mszą św. w Zahutyniu prowadzi I Róża Pani Doroty Szczudlik. W Dolinie do końca listopada I Róża Pani Małgorzaty Gosztyła.
 2. W poniedziałek spotkanie Rady Parafialnej w klasztorze o godz.19.00.
 3. W środę o godz. 17.40 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do składania swoich próśb i podziękowań do skrzyneczki na końcu ławek.
 4. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej w salce katechetycznej.
 5. W czwartek wspomnienie św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej. Pamiętajmy w naszej modlitwie o Panu Tadeuszu naszym organiście.
 6. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy młodzieżowej w salce katechetycznej.
 7. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 10.00 w kościele.
 8. W sobotę po Mszy św. wieczornej w kościele spotkanie wszystkich kandydatów do bierzmowania.
 9. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. To także dzień patronalny Liturgicznej Służby Ołtarza i Akcji Katolickiej. Zapraszam wszystkich ministrantów z rodzinami i wspólnotę Akcji Katolickiej na Mszę św. w ich intencji o godz. 11.30. W czasie Mszy św. ministranci odnowią swoje przyrzeczenia.
 10. W imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców i uczniów dziękuję za obecność, wsparcie i pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu uroczystości 100 lecia Niepodległości oraz 80 lecia szkoły i nadania jej imienia płk Władysława Beliny-Prażmowskiego. Uczniom i nauczycielom szczególnie dziękuję za przepiękne przygotowane akademie pełne wzruszeń. Panu Piotrowi Czaja dziękuję za przygotowanie metalowych ogrodzeń zabezpieczających nasze dęby. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia naszych uroczystości składam serdeczne Bóg zapłać.
 11. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
 12. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze na 2019 rok w cenie 25 zł.
 13. Intencje mszalne na ten tydzień.
 14. Wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.