Ogłoszenia duszpasterskie 

XXIX niedziela zwykła

21.10.2018 r. 

 1. Trwa październik miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w Dolinie o godz. 16.30, a potem Msza św. o godz. 17.00, w Zahutyniu różaniec o godz. 17.30, a po nim Msza św. o godz. 18.00. W niedzielę różaniec w Dolinie po Mszy św. o godz. 8.30, a w Zahutyniu o godz. 14.30. Zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza dzieci i młodzież.
 2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczyna się tydzień misyjny. Po Mszy św. o godz. 15.00 nabożeństwo misyjne i spotkanie Przyjaciół Misji Oblackich w kościele.
 3. Zakończył się parafialny konkurs na wykonanie własnoręcznie różańca. Na sumie nagrodzenie uczestników. Wszystkim, którzy wzięli udział bardzo dziękujemy. Prace można podziwiać w kościele do końca miesiąca.
 4. Zapraszam na spotkanie grupy młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej w domu katechetycznym.
 5. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 10.00 w kościele.
 6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum oraz klas VI-VIII SP w sobotę po Mszy św. wieczornej w kościele.
 7. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: w poniedziałek św. Jana Pawła II – zapraszam na Mszę św. wieczorną z możliwością ucałowania relikwii, w środę wspomnienie bł. Jana Wojciecha Balickiego.
 8. Na stoliku są wyłożone kartki na wypominki. Można zabrać do domu wypełnić, abyśmy w listopadzie objęli modlitwą wszystkich zmarłych z naszych rodzin. Proszę, aby wypisywać wyraźnie i nie odmieniać imion. Bóg zapłać za złożone przy tej okazji ofiary. Wypominki składamy w zakrystii nie podczas Mszy św. na tacę.
 9. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Bardzo serdecznie proszę o uporządkowanie nagrobków swoich zmarłych oraz o nie wyrzucanie do kontenerów ciężkich odpadów oraz ziemi z doniczek.
 10. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Zaktualizowana lista darczyńców wywieszona jest w gablocie. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej. Bóg zapłać strażakom za wycięci tui przy kościele.
 11. Intencje mszalne na ten tydzień.
 12. Wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.