Ogłoszenia duszpasterskie 

XXVII niedziela zwykła

07.10.2018 r. 

 1. Trwa październik miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w Dolinie o godz. 16.30, a potem Msza św. o godz. 17.00, w Zahutyniu różaniec o godz. 17.30, a po nim Msza św. o godz. 18.00. W Niedzielę różaniec w Dolinie po Mszy św. o godz. 8.30, a w Zahutyniu o godz. 14.30. Zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza dzieci i młodzież.
 2. Trwa konkurs na własnoręcznie wykonany różaniec. W kościele można podziwiać prace wykonane przez dzieci. Różaniec można wykonać z dowolnych produktów (np. z darów jesieni: kasztany, jarzębina, żołędzie, z makaronu czy koralików). Prace podpisane przynosimy do 15 października. Wszystkie zostaną wywieszone w kościele na naszej październikowej dekoracji i wszystkie zostaną nagrodzone.
 3. Spotkanie Akcji Katolickiej w czwartek po Mszy św. wieczornej w domu katechetycznym.
 4. Zapraszam młodzież od VI klasy wzwyż na spotkanie grupy młodzieżowej. Spotkanie w piątek po Mszy św. wieczornej w domu katechetycznym.
 5. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 10.00 w klasztorze.
 6. W sobotę wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego.
 7. Za tydzień w niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych. Po Mszy św. krótkie spotkanie dla rodziców w kościele.
 8. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej: ciasto i inne łakocie.
 9. Informuję, że jest już gotowa księga intencji na przyszły rok. Można dokonywać rezerwacji intencji.
 10. Intencje mszalne na ten tydzień.
 11. W tym tygodniu do wieczności z naszej parafii Pan Bóg powołał: śp. Stanisława Batrucha. Wieczny odpoczynek…
 12. Wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.