Ogłoszenia duszpasterskie

XXVI niedziela zwykła 

30.09.2018 r.

 1. Jutro rozpoczyna się październik – miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe w Dolinie o godz. 16.30, a potem Msza św. o godz. 17.00, w Zahutyniu różaniec o godz. 17.30, a po nim Msza św. o godz. 18.00.W Niedzielę różaniec w Dolinie po Mszy św. o godz. 8.30, a w Zahutyniu o godz. 14.30. Zapraszamy wszystkich,
  a zwłaszcza dzieci i młodzież. Za uczestnictwo w nabożeństwach dzieci będą zbierały kolorowe naklejki.
 2. Msza św. wieczorna na stałe została przeniesiona na godz. 18.00.
 3. Uwaga ogłaszam konkurs na własnoręcznie wykonany różaniec. Do konkursu zapraszam wszystkie dzieci. Różaniec można wykonać z dowolnych produktów (np. z darów jesieni: kasztany, jarzębina, żołędzie, z makaronu czy koralików). Prace podpisane przynosimy do 15 października. Wszystkie zostaną wywieszone w kościele na naszej październikowej dekoracji i wszystkie zostaną nagrodzone.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań od godz. 17.00.
 6. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.30. Nowych chorych zgłaszamy w zakrystii lub biurze parafialnym.
 7. Organizuje się w parafii nowa grupa młodzieżowa. Zapraszam młodzież od VI klasy wzwyż. Zapraszam młodzież ze szkół średnich i studentów. Pierwsze spotkanie w piątek po Mszy św. wieczornej w domu katechetycznym.
 8. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 10.00 w domu katechetycznym. Zapraszam nowych kandydatów do służby.
 9. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek św. Teresę od Dzieciatka Jezus, we wtorek wspomnienie naszych Aniołów Stróżów, w czwartek św. Franciszka z Asyżu, w piątek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.
 10. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych. Wymiana tajemnic po nabożeństwach różańcowych w Dolinie po Mszy św. o godz. 8.30, w Zahutyniu po nabożeństwie różańcowym o godz. 14.30.
 11. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Zaktualizowana lista darczyńców wywieszona jest w gablocie. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
 12. Informuję, że jest już gotowa księga intencji na przyszły rok. Można dokonywać rezerwacji intencji.
 13. Intencje mszalne na ten tydzień.
 14. Wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.