OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIII Niedziela zwykła

 09 WRZEŚNIA 2018

 1. Dziś po Sumie, spotkanie Rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym mają przyjąć I Komunię św. i Rodziców Dzieci które w minionym roku szkolnym przystąpiły do I Komunii.
 2. W tym tygodniu różaniec prowadzi Róża III Pani Danuty Mołczan, a na Dolinie we wrześniu Róża I Pani Małgorzaty Gosztyła.
 3. W środę przed Mszą świętą (o 18.40) nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przed nabożeństwem do skrzyneczki możemy wrzucać nasze osobiste prośby i dziękczynienia.
 4. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Przyjaciół Misji Oblackich w domu katechetycznym. Serdecznie zapraszam.
 5. W piątek Święto Podwyższenia Krzyża Św. a w sobotę wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. Msze św. w Dolinie o godz. 17.00 w Zahutyniu o godz. 19.00.
 6. Duszpasterskie odwiedziny chorych w piątek. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii lub biurze parafialnym.
 7. Caritas Archidiecezji Przemyskiej zaprasza na Wieczór Miłosierdzia który odbędzie się w Ośrodku Caritas w Zboiskach 14 września. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
 8. Proboszcz od soboty do 24 września będzie nieobecny w parafii. Wszystkie sprawy proszę załatwiać do piątku.
 9. Już dziś informuję, że spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy III gimnazjum i VIII klasy szkoły podstawowej odbędzie się w piątek 28 września po Mszy św. wieczornej w domu katechetycznym, a spotkanie kandydatów z klas VII i VI szkoły podstawowej w sobotę, 29 września o godz. 11.00 w domu katechetycznym.
 10. Zapraszam całą parafię do udziału w zbiórce zużytego sprzętu RTV i AGD (np. pralki, telewizory, komputery) w ramach Akcji „Oczyść Dom i Świat z elektrośmieci – zostań patronem polskich misjonarzy”. Zbiórka odbędzie się od 14 do 15 września do godz. 12.00. Śmieci składamy na placu przy domu katechetycznym. Godzina 12.00 jest godziną zakończenia zbiórki. Dochód ze zbiórki przeznaczony jest na zakup inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej oraz budowę szkoły w Kenii.
 11. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej: za ziemniaki, warzywa i ciasto.
 12. Intencje mszalne na ten tydzień.
 13. Wszystkim Parafianom i naszym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia, a obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.