Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość NMP Częstochowskiej

26.08.2018 r.

 1. W tym tygodniu różaniec w Zahutyniu prowadzi Róża I, Pani Doroty Szczudlik, a na Dolinie do końca sierpniu Róża III Rodzin Pana Eugeniusza Kozdraś, a od 1 września Róża I Pani Małgorzaty Gosztyła.
 2. W poniedziałek wspomnienie św. Moniki, we wtorek św. Augustyna biskupa i doktora Kościoła, w środę wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
 3. W środę przed Mszą świętą o godz. 18.40 nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przed nabożeństwem do skrzyneczki możemy wrzucać nasze osobiste prośby i dziękczynienia.
 4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Msza św. na Dolinie
  o godz. 17.00, a w Zahutyniu o godz. 19.00. Spowiedź na rozpoczęcie Roku szkolnego w tygodniu przed każdą Mszą św.
 5. Pierwsza po wakacjach zbiórka ministrantów młodszych i starszych z Doliny i Zahutynia w sobotę o godz. 10.00 w domu katechetycznym. Serdecznie zapraszam.
 6. W przyszła niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i krótkie nabożeństwo po Mszy o godz. 8.30 i po Sumie o godz. 11.30.
 7. Dyrektor Medyczno – Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego
  i Ustawicznego w Sanoku informuje, że są jeszcze wolne miejsca do kształcenia się w zawodach: protetyk słuchu, technik elektroniki i informatyki medycznej, technik usług kosmetycznych, technik farmaceutyczny, technik masażysta, asystent osoby niepełnosprawnej, terapeuta zajęciowy, opiekunka dziecięca, higienistka stomatologiczna, technik elektroradiolog, oraz w trybie zaocznym dla dorosłych: opiekun w domu pomocy społecznej, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, opiekunka środowiskowa. Nabór ciągle trwa.
 8. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
 9. Intencje mszalne na ten tydzień.
 10. Trwa czas wakacji i urlopów wszystkim wyjeżdzającym, odpoczywającym i gościom życzymy dobrego wypoczynku oraz dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Wszystkim obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.