Ogłoszenia duszpasterskie

XX niedziela zwykła

19.08.2018 r.

  1. W tym tygodniu różaniec w Zahutyniu prowadzi Róża VI, Pani Krystyny Pelc, a na Dolinie w sierpniu Róża III Rodzin Pana Eugeniusza Kozdraś.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Bernarda z Clairvaux, we wtorek św. Piusa X, papieża, w środę wspomnienie NMP Królowej, a w piątek święto św. Bartłomieja Apostoła.
  3. W środę przed Mszą świętą o godz. 18.40 nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przed nabożeństwem do skrzyneczki możemy wrzucać nasze osobiste prośby i dziękczynienia.
  4. Stowarzyszenie Wesele Wesel wraz z Ośrodkiem Wypoczynkowo – Rehabilitacyjnym CARITAS Myczkowce organizuje w dniu 25 sierpnia II Bieszczadzkie Trzeźwe Wesele u Królowej Matki Pięknej Miłości
    w Myczkowcach. W czasie spotkania przewidziane są konkursy, gry, niespodzianki dla dzieci. Punktem kulminacyjnym będzie uroczysta Eucharystia połączona z odnowieniem ślubów małżeńskich, a później bezalkoholowy bal weselny prowadzony przez wodzirejów i zespół muzyczny. Zachęcam do udziału. Więcej informacji na plakacie i na stronie trzezwewesele.pl.
  5. Za tydzień w niedzielę Uroczystość NMP Częstochowskiej.
  6. Bóg zapłać za składane w ostatnim czasie ofiary na kościół i cmentarz oraz cele inwestycyjne. Zaktualizowana lista darczyńców wywieszona jest w gablocie. Bóg zapłać za dary do kuchni klasztornej.
  7. Intencje mszalne na ten tydzień.
  8. Trwa czas wakacji i urlopów wszystkim wyjeżdzającym, odpoczywającym i gościom życzymy dobrego wypoczynku oraz dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Wszystkim obchodzącym w tygodniu imieniny i urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia.